Orion Prelude – Steam Bit Pazarı #18

Orion Prelude, geliştiricilerinin “2012 yılının en kötü oyunu” diyerek kendilerini alaya aldığı, ancak 2 liralık fiyatıyla ve ortalama oyun mekanikleriyle arkadaşlarınızla oldukça eğlenceli saatler geçirebileceğiniz bir oyun.

Orion Prelude bağımsız bir bilim kurgu / shooter oyunu ve oyunu ister FPS ister TPS modunda oynamanız mümkün. Amacımız ise devasa dinozorlara karşı hayatta kalmayı becerebilmek.

Oyunun sahip olduğu Co-Op, Duel, Açık Dünya ve PvPvE başlıkları altında çok sayıda oyun modu ve silah, harita da eklenince ortaya arkadaşlarınızla saatlerinizi harcayabileceğiniz bir oyun çıkıyor.

Ancak uyaralım, Orion Prelude, çok başarılı bir oyun olduğu iddiasında değil. Ancak 2 liralık fiyatını görüp oyuna bir şans veren oyunculardan aldıkları yorumlar oldukça olumlu. Bu yüzden oyunu almadan önce sevip sevmeyeceğinize dair araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Steam Bit Pazarı’nın bu bölümünü sevdiyseniz videoyu beğenmeyi ve Steam Bit Pazarı’nda görmek istediğiniz oyun önerilerini yorumlara yazmayı unutmayın.

Bir sonraki Steam Bit Pazarı bölümünde görüşmek üzere…

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer