Steam, Bet ve Kumar Sitelerine Uyarıları Yollamaya Başladı

Valve, daha önce paylaştığımız haberimizde de bahsettiğimiz gibi Steam üzerinden CS:GO vb oyunların eşyalarıyla iddia ve kumar oynatan sitelere karşı harekete geçeceğini duyurmuştu Java Oracle. Görünen o ki Valve, bu sözünün arkasında.

csgolounge başta olmak üzere çok sayıda siteye yönelik harekete geçti ve ilk bildirimleri yolladı 세서미 스트리트 다운로드. Steam Kullanıcı Anlaşmasının ihlalinde bulunan bu sitelere bu eylemlerini durdurmaları için 10 gün verildi ve bu süre içerisinde faaliyetini durdurmayan sitelere karşı hukuki girişimde bulunulacağı belirtildi 에반게리온 ost 다운로드. Ayrıca bu sitelerin bot olarak kullanılan tüm Steam hesaplarının tamamen kapatılması da söz konusu.

Bu noktada bizler de UYARIYORUZ: Bu siteleri kullandıysanız, bir an önce tüm bağınızı KOPARMANIZI ve “bir şey olmaz” diyerek kullanmaya devam ETMEMENİZİ öneriyoruz far cry 다운로드. Valve, bu sitede bahis yapan hesaplara yönelik bir yaptırımda bulunacağını SÖYLEMEDİ, ancak bu siteler kapanmak üzereyken “Son bir vurgun” düşüncesiyle kullanıcılarını dolandırmaya kalkabilir Windows 7 bootdisk download. Açıkçası bu tip dolandırıcılıkları daha önceleri farklı sistemlerde görmemiş değiliz. Hesaplarınızın güvenliğine önem verin ve uyanık olun 더 쉬프트5 다운로드.

Bütün haberlerden ve indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın 리눅스 서버 에서 파일 다운로드.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer