Steam Hafta Ortası İndirimi – Age of Empires ve Rise of Nations

Steam’de bu haftaki Hafta Ortası İndirimi’nde Microsoft’un kült strateji oyunları ve RPG türündeki Dungeons II yer alıyor Hancom Office Neo.

Oyun tarihinin en önemli strateji yapımlarından Age of Empires‘ın yenilenmiş sürümleri dahil dört oyunu, oyuncuları ilk çağdan günümüze teknolojisine kadar götüren Rise of Nations‘ın Extended Edition’ı ve mitolojik karakterleri başrole oturtan Age of Mythology‘nin Extended Edition’ı an itibariyle %50 ile %75 arasında indirime girdi house selling girl. Rise of Nations: Extended Edition’ı %75 indirimle 7,75 TL‘den, altı oyunun yer aldığı Microsoft RTS Collection‘ı ise %50 indirimle 69,50 TL‘den satın alabilirsiniz 그날처럼 mr 다운로드.

İndirimdeki bir diğer oyun ise Dungeons II. RPG, strateji ve simülasyon türlerini bir araya getiren Dungeons II’de, ilk oyunda olduğu gibi Dungeon Lord rolüne bürünüyor, zindanlar inşa ediyor ve bu zindanları birbirinden tehlikeli yaratıklarla dolduruyoruz. %75 indirim yapılan oyunu 14,75 TL‘den satın alabilirsiniz when connected to php.

Bu indirimler 8 Ocak Cuma günü 20.00‘ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın Download Ano 1404 Venice.

Yazar

Benzer