Steam Hafta Ortası İndirimi – ARK, This War of Mine ve Child of Light

Steam’in bu haftaki Hafta Ortası İndirimlerinde 3 harika oyun indirimde: ARK: Survival Evolved, This War of Mine ve Child of Light.

ARK: Survival Evolved, son zamanlarda indirimi en çok sorulan oyunların başında geliyor. Tarih öncesi çağlar ile modern teknolojiyi harmanlayan bir evrende geçen bir hayatta kalma oyunu olan ARK: Survival Evolved’a %33 indirim ile 33TL’ye sahip olabilirsiniz.

İndirimdeki bir diğer oyun This War of Mine. This War of Mine da bir hayatta kalma oyunu, ancak diğer hayatta kalma oyunlarından farklı. This War of Mine “Savaşta herkes asker değildir” yaklaşımıyla tasarlanmış ve oyunda savaş esnasında hayatta kalmaya çabalayan sivilleri canlandırıyoruz. This War of Mine Steam Hafta Ortası indirimleri kapsamında %60 indirim ile 12.5TL’den satışta.

Son olarak Child of Light ise Ubisoft’un elinden çıkmış ve çok güzel bir görselliğe sahip platform/RPG oyunu. Eğer ilginizi çekiyorsa Child of Light’a %75 indirim ile 9TL’den sahip olabilirsiniz.

Bu indirimler 9 Ekim Cuma günü 20.00’ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer