Steam Hafta Ortası İndirimi – Jotun ve The Secret World

Steam’de bu haftaki Hafta Ortası İndirimi’nde başarılı bağımsız yapım Jotun ve The Secret World dünyasından iki oyun yer alıyor.

Geçtiğimiz Eylül ayında satışa sunulan Jotun, aksiyon ve macera türlerini bir araya getiren. El çizimi grafiklere sahip olan yapımda Norse Mitoloji’sini konu alan bir içerik bulunuyor, biz de “Thora” adlı bir Viking savaşçısını kontrol ederek tanrıları etkilemeye çalışıyor. Normalde 24,00₺ olan oyunu şu an %40 indirimle 14,40₺’den satın alabilirsiniz.

İndirimdeki diğer oyunlars The Secret World dünyasından ki ilki The Secret World‘ün ta kendisi. Karanlık bir dünyada geçen, MMORPG türündeki ve normalde 49,00₺’den satışta olan oyunu şu an %66 indirimle 16,66₺’den satın alabilirsiniz. Aynı dünyayı temel alan The Park ise lunaparkta geçen bir korku oyunu. Normalde 21,00₺’den satışa olan oyunu şu an %33 indirimle 14,07₺’den satın alabilirsiniz.

Bu indirimler 15 Ocak Cuma günü 20.00’ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Benzer