Steam Hafta Ortası İndirimi – Jotun ve The Secret World

Steam’de bu haftaki Hafta Ortası İndirimi’nde başarılı bağımsız yapım Jotun ve The Secret World dünyasından iki oyun yer alıyor 유튜브 wmv 다운로드.

Geçtiğimiz Eylül ayında satışa sunulan Jotun, aksiyon ve macera türlerini bir araya getiren. El çizimi grafiklere sahip olan yapımda Norse Mitoloji’sini konu alan bir içerik bulunuyor, biz de “Thora” adlı bir Viking savaşçısını kontrol ederek tanrıları etkilemeye çalışıyor 레이맨 게임 다운로드. Normalde 24,00₺ olan oyunu şu an %40 indirimle 14,40₺’den satın alabilirsiniz.

İndirimdeki diğer oyunlars The Secret World dünyasından ki ilki The Secret World‘ün ta kendisi mx component 4 다운로드. Karanlık bir dünyada geçen, MMORPG türündeki ve normalde 49,00₺’den satışta olan oyunu şu an %66 indirimle 16,66₺’den satın alabilirsiniz link file. Aynı dünyayı temel alan The Park ise lunaparkta geçen bir korku oyunu. Normalde 21,00₺’den satışa olan oyunu şu an %33 indirimle 14,07₺’den satın alabilirsiniz 가디언즈 오브 갤럭시 다운로드.

Bu indirimler 15 Ocak Cuma günü 20.00’ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın turtle.

Yazar

Benzer