Steam Hafta Ortası İndirimi – Mount & Blade ve Savage Lands

Steam Hafta Ortası İndirimlerinde indirime giren Witcher ve Dark Souls’u dün paylaşmıştık. Ancak indirimler o iki oyunla sınırlı değil. İndirimdeki diğer iki oyun ise Mount & Blade serisi ve Savage Lands.

Türkiye’nin uluslararası oyun sektöründe göğsünü kabartan gurur kaynağı Mount & Blade’in tüm oyunları indirimde. Bannerlord’un çıkışıyla ilgili hala kesin bir haber yokken zaman geçirmek için bire bir. Eğer henüz oynamadıysanız sakın kaçırmayın derim. Daha önce Warband’i oynadıysanız DLC’lere de göz atmak isteyebilirsiniz. Mount & Blade serisinde indirimler %75 seviyesinde diye de ekleyelim.

Savage Lands, henüz erken erişimde olan ve co-op oynanışı destekleyen bir hayatta kalma oyunu. Açık dünyaya sahip olan fantastik oyunda kaynak toplayıp, sığınaklar yapıyor ve çok çeşitli yaratıklara karşı savaşıyoruz. Eğer türün hayranıysanız göz atmak isteyebilirsiniz. Savage Lands %50 indirim ile 12TL’den satışta.

Bu indirimler 26 Ağustos Cuma günü 20.00‘ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer