Steam Hafta Ortası İndirimi – The Legend of Korra ve LISA

Steam bu haftaki Hafta Ortası İndiriminde zaten uygun fiyattan satışta olan iki oyunu daha da ucuzlatarak oyunculara sundu: The Legend of Korra ve LISA.

The Legend of Korra, televizyondan da hatırlayabileceğiniz Avatar serisinin oyun dünyasına uyarlanmış oyunu. Oyunda Avatar Korra rolünü üstleniyoruz ve maceraya atılıyoruz. Oyun kısa olması ve dövüş mekaniklerinin kısa sürede sıkıcılaşması dolayısıyla eleştirilse de oyunculardan genellikle iyi oy aldı. Eğer seriye ilginiz varsa, oyunu tecrübe etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca %75 indirimdeki oyun 6TL’lik fiyatının hakkını verecektir.

Ancak Steam’in bu hafta ortası indiriminin kahramanı bence LISA. Oyunun sevimli gözüken grafikleri sizi aldatmasın. Oyun baştan sona, oyuncuyu ahlaki kararlar vermeye zorluyor ve bu kararlar anında oyununuza etki ediyor. Bu kararların arasında arkadaşınızı ölüme terk etmek, başka birini savunmak için dayak yemek ya da bir kolunuzu feda etmek gibi şeyler var. Oyunun bu karanlık atmosferinde öğreniyorsunuz ki LISA’nın evreninde hayatta kalmak için tek yol acımasız ve bencil olmak… Eğer kalbinizi kıran, karanlık hikayeler ilginizi çekiyorsa LISA %50 indirimde 9 TL’lik fiyatıyla kaçırmamanız gereken oyunların başına geliyor.

LISA ve The Legend of Korra Steam Hafta Ortası İndirimi kapsamında 10 Temmuz 20.00’ye kadar indirimde. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer