Steam Hafta Ortası İndirimi – Worms ve Hacknet

Steam Hafta Ortası İndirimlerinde “oyun gibi oyun”larda indirim var: Worms serisi ve Hacknet.

Worms serisini 90’ların sonu, 2000’lerin başında oyuncu olmuş hemen herkes hatırlayacaktır. Solucan askerlerimizle arkadaşlarımızla birlikte ya da arkadaşlarımıza karşı oynadığımız Worms, son derece bağımlılık yaratan ve eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayan bir seriydi. Sevimli solucanlarımızın “Watch this”, “Stupid” diyişleri kulağımda çınlıyor 🙂 Worms Collection Pack’te bu hafta ortası indirimleri kapsamında %85 indirim var bu da demek oluyor ki tüm Worms oyunlarına 19TL karşılığında sahip olabiliyorsunuz.

İndirimdeki bir diğer oyun ise Hacknet. Hacknet, bir nevi hacker simülasyonu. Oyunda bir hacker rolünü üstleniyorsunuz ve hackerların dikkat ettiği teknik meseleleri de göz önünde bulundurarak görevleri başarıyla tamamlıyor ve üst düzey sistemleri hacklemeye çalışıyorsunuz. İngilizce bilenler veya İngilizcesini geliştirmek isteyenlerdenseniz göz atmanızı tavsiye ederim. “Ne öğrenicem ya onlar benim dilimi öğrensin…” diyorsanız uzak durun 🙂 Hacknet %25 indirim ile 14TL’den satışta.

Bu indirimler 23 Ekim Cuma günü 20.00’ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer