Steam Hafta Ortası İndirimleri – Crusader Kings 2 ve Gothic

Steam’in bu haftaki Hafta Ortası İndirimlerinde Aksiyon/RPG severleri ve Strateji severleri yakından ilgilendiren iki oyun indirimde: Crusader Kings 2 ve Gothic.

Crusader Kings 2, strateteji oyunlarıyla tanınan Paradox elinden çıkmış bir strateji oyunu. Europa Universalis, Hearth of Iron vb. strateji oyunlarını da yapan Paradox ekibinin Crusader Kings 2’de de aynı başarıyı yakalamış olduğunu tahmin edebilirsiniz. Eğer şöyle derinlemesine strateji ve ülke yönetim oyunu arıyorsanız ve tarihte kendinize yer edinmek sizi heyecanlandırıyorsa Crusader Kings 2’ye göz atmadan geçmeyin. Crusader Kings 2’ye %80 indirimle 12 TL’den sahip olabilirsiniz. Eğer tüm DLC’ler ile Crusader Kings 2’ye sahip olmak isterseniz %75 indirimle 55TL’ye de alabilirsiniz.

Gothic serisi, hayali Myrtana krallığında geçen ve oldukça uzun oynanış süresi, ilginç karakterler, canlı ve tamamen keşfedilmeyi bekleyen bir dünya ile birlikte karakterinizi özgürce geliştirebilmeyi vadediyor. Metacritic puanı da iyi olan oyun, RPG kıtlığının yaşandığı yaz aylarında iyi bir tercih olabilir. Gothic serisindeki tüm oyunlara %80 indirimle 15TL’ye sahip olabilirsiniz.

Crusader Kings 2 ve Gothic Serisi Hafta Ortası İndirimi kapsamında 17 Temmuz 20.00’ye kadar indirimde. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer