Steam Hafta Ortası İndirimleri – Dragon Age, Prison Architect ve Renowned Explorers

Steam Hafta Ortası İndirimlerinde bu hafta birbirinden güzel üç oyun indirimde: Dragon Age, Prison Architect ve Renowned Explorers

Dragon Age: Origins - %75 - 7,75TL

Çıktığı dönemde, RPG oyunlarına olan susuzluğumuzu gideren Dragon Age, her RPG severin muhakkak denemesi gereken bir oyun. Steam Hafta Ortası İndirimleri kapsamında Dragon Age: Origins’i %75 İndirim ile 7,75TL’den satın alabilirsiniz.

Prison Architect - %60 - 12,4TL

Prison Architect, Steam Erken Erişim sisteminin gururlarından biri. Kendi hapishanemizi inşa edip yönettiğimiz oyun, hiç farkında olmadan saatlerinizi alıp götürebilecek türden bir oyun. Steam Hafta Ortası İndirimleri kapsamında Prison Architect %60 indirim ile 12,4TL’den satışta.

Renowned Explorer - %60 - 12,4TL

Renowned Explorer, sıra tabanlı RPG türünde bir rogue-lite oyun. Tekrar tekrar sıkılmadan oynayabileceğimiz oyunda seçtiğiniz ekip ile bir hazine aramaya koyuluyorsunuz. Steam Hafta Ortası İndirimleri kapsamında Renowned Explorer %60 indirim ile 12,4TL.

Bu indirimler 2 Eylül Cuma günü 20.00‘ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer