Steam Hafta Ortası İndirimleri – Sleeping Dogs ve Styx: Master of Shadow

Steam Hafta Ortası İndirimlerinde bu hafta dikkate değer iki oyun var: Sleeping Dogs: Definitive Edition ve Styx: Master of Shadow.

Sleeping Dogs: Definitive Edition, başarılı açık dünya oyunu Sleeping Dogs’un grafiksel olarak yeniden elden geçirilmiş versiyonu Red Hat rpm. Hikayesi ve aksiyonuyla açık dünya oyunlarını sevenleri kendine bağlayacak olan Sleeping Dogs’u %75 indirimle 22,5TL’den satın alabilirsiniz ps 포토샵 다운로드.

Styx: Master of Shadow ise gizlilik tabanlı bir oyun. İlk görüşte biraz Assassin’s Creed’i andıran mekanikleri göze çarpıyor 캡틴아메리카 다운로드. Ancak hem hikayesi hem de oynanışıyla dikkate değer bir oyun. Styx’te, Styx isimli suikastçi bir goblini yönetiyoruz ve amber ağacının özünü çalmak üzere maceraya atılıyoruz reservoir games. Styx’e %60 indirim ile 20 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bu indirimler 3 Temmuz saat 20.00’ye kadar devam edecek java xlsx 다운로드. Dolayısıyla elinizi çabuk tutun! Ayrıca Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın Gunship Battle Download. Her türlü indirimi ilk duyacağınız yer orasıdır 🙂

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer