Steam Hafta Ortası İndirimleri – This is The Police, Battlefield Gothic, Ultimate Chicken Horse

Steam Hafta Ortası İndirimlerinde bu hafta üç oyun indirimde: This is the Police, Battlefield Gothic: Armada ve Ultimate Chicken Horse.

This is the Police - %34 - 16,5TL

This is the Police’te Freeburg şehrinin emniyet müdürü oluyoruz ve emekliliğimize 6 ay varken son derece zorlu kararlar ile karşı karşıya kalıyoruz 아라시 음악 다운로드. This is the Police, %34 indirim ile 16,5TL’den satışta.

Battlefield Gothic: Armada - %40 - 42TL

Uzayda geçen bir gerçek zamanlı strateji oyunu arıyorsanız, Battlefield Gothic’e göz atmanızı tavsiye ederim 다음 플레이어 동영상 다운로드. Battlefield Gothic: Armada %40 indirim ile 42TL’den satışta.

Ultimate Chicken Horse - %40 - 14,4TL

Ultimate Chicken Horse, ilerledikçe bölümü sizin tasarladığınız ve bir yandan arkadaşlarınıza engel çıkarırken kendi kendinize de oyunu kaybettirmemeye çalıştığınız bir platform oyunu 카카오 스토리 사진 다운로드. Ultimate Chicken Horse, %40 indirim ile 14,4TL’den satışta.

Bu indirimler 11 Kasım Cuma günü 20.00‘ye kadar devam edecek 서프라이즈 다운로드. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın Incognito dns download.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer