Steam Hafta Sonu İndirimi – ARK: Survival Evolved ve Rainbow Six: Siege

Steam Hafta Sonu İndirimleri, bu hafta çıtayı çok yükseltti ve iki şahane popüler oyunu indirime soktu: Ark: Survival Evolved ve Rainbow Six: Siege.

ARK: Survival Evolved’ı anlatmama gerek var mı? Tabiki var, herkes bilecek diye bir şart yok 🙂 Son derece popüler bir hayatta kalma oyunu ARK: Survival Evolved. Bu sefer işin içerisinde dinozorlar da girince, diğer oyunlardan ayrılmayı gayet güzel başarıyor. Hafta sonu boyunca ücretsiz oynayabileceğiniz ARK: Survival Evolved’ı beğenirseniz %50 indirimle 24,50TL’den satın alabilirsiniz.

Bir diğer şahane ve sıkça sorulan indirimdeki oyun Rainbow Six: Siege. Bu oyun ise rekabetçi ve taktik ağırlıklı bir FPS oyunu. Twitch yayıncılarının arasında bir dönem epey popüler olan oyunu Gamer Rocko hâlâ oynuyor 🙂 (Zamanla beceriksizliğini de üzerinden attı, fena da oynamıyor bir bakın derim 🙂 Hafta sonu boyunca yine ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Rainbow Six: Siege’i %50 indirim ile 65TL’den satın alabilirsiniz.

Bu indirimler 1 Ağustos Pazartesi günü 20.00‘ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer