Steam Hafta Sonu İndirimi – Broken Age ve Planetary Annihilation: TITANS

Steam’in klasik hafta sonu indirimde bu hafta Broken Age ve Planetary Annihilation: TITANS yer alıyor.

Yeni oyunu Psychonauts 2 için istediği bağış miktarını kısa süre önce toplayan Tim Schafer’ın 2014’ün başında piyasaya sürdüğü point & click tarzı macera oyunu Broken Age, seslendirme kadrosundaki ünlülerle göz kamaştırıyor parasitic endings. 30,00₺’den satışta olan oyun, bu hafta sonu boyunca %75 indirimle 9,75₺’den satın alınabilir durumda. Öte yandan Tim Schafer’ın firması Double Fine’ın oyunlarının yer aldığı Double Fine Bundle 2015 de 139,00₺’den %75 indirimle 34,75₺’ye inmiş durumda jtbc 다시보기 다운로드. Pakette Broken Age, Brütal Legend, Costume Quest, Grim Fandango Remastered, Hack ‘n’ Slash, Iron Brigade, Massive Chalice, Psychonauts, Spacebase DF-9 ve Stacking yer alıyor Little Forest 2018.

Bu hafta sonunun bir diğer indirimli oyunuysa gerçek zamanlı strateji türündeki Planetary Annihilation: TITANS. Tüm güneş sistemini kapsayan bir savaşa tanıklık ettiğimiz oyunun başrolünde Titan sınıfı birimler yer alıyor ve tüm gezegenler büyük bir tehdit altında ayakta kalmaya çalışıyor Download the beginning of the planetary escape evolution. 59,00₺ fiyat etiketi bulunan oyun, hafta sonu boyunca %70 indirimle 17,70₺’den satışta. Tek kişilik oyun modunun yanı sıra multiplayer desteği de sunan oyunun Steam Aile Paylaşımı’ndan muaf olduğunu not düşelim 콰 이용 모바일 다운로드.

Bu indirimler 11 Ocak Pazartesi günü 20.00‘ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Benzer