Steam Hafta Sonu İndirimi – Hitman ve Resident Evil

Steam’de indirimler Cadılar Bayramı İndirimleri‘yle sınırlı değil ms project 무료 다운로드! Bu hafta sonu boyunca Hitman ve Resident Evil serilerinde de %80’e varan indirimler bulunuyor.

Hitman, Ajan 47 gibi unutulmaz bir suikastçiyi bize kazandıran TPS/Gizlilik türünde bir oyun 3d max 8 다운로드. Eminim ki hepiniz bunu zaten biliyordur, ama adet yerini bulsun diye anlatıyorum 🙂 Hitman serisinin tüm oyunlarına %80 indirim ile 12TL’ye sahip olmanız mümkün erwin 4.1 4 다운로드.

İndirimdeki bir diğer seri ise Resident Evil serisi. Resident Evil bizleri zombi salgınlı oyunlarla ilk tanıştıran oyunlardan biri vmware workstation 12 32bit 다운로드. Her ne kadar hikayesi uzadıkça sarpa sarsa da özellikle ilk oyunlardaki sürükleyici hikayesi ve başarılı oyun mekanikleriyle denemeye değer. Resident Evil oyunlarına %80’e varan indirimlerle bu hafta sonu boyunca Steam’de sahip olabilirsiniz Evangelion for the New Century.

Bu indirimler 2 Kasım Pazartesi günü 20.00’ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın Guardians of The Galaxy1.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer