Steam Hafta Sonu İndirimi – UNDERTALE, Transistor ve Bastion

Steam Hafta Sonu İndirimlerinde bağımsız oyunlar arasında pırıl pırıl parlayan üç cevher var: Undertale, Transistor ve Bastion.

UNDERTALE, son derece olumlu yorumlar almış olan bir RPG. Oyunun vadettiklerinin başında, eşsiz sistemi sayesinde kimseyi öldürmeden tamamen sosyal becerilerinizle konuşarak oyunu tamamlayabilmeniz. UNDERTALE’da pek çok canavaırn yaşadığı yeraltına düşen bir insanı canlandırıyoruz ve amacımız bu düştüğümüz yerden kurtulmak. UNDERTALE’ın tasarımı ve müzikleri de son derece ilgi çekici diye eklemeden de geçmemek gerek. Hafta sonu indirimleri boyunca UNDERTALE’a %30 indirim ile 12,6TL’den sahip olabilirsiniz.

Transistor ve Bastion ise aynı yapımcı elinden çıkan ve grafikleriyle de bunu gayet belli eden iki oyun. Tür olarak tepeden görünüşlü birer aksiyon oyunu da her ikisi de ve farklı hikayelere sahip iki oyun. Son derece güzel anlatımına, tasarımına, hikayelerine ve oyun mekaniklerine dayanarak da söylüyorum ki bu tür oyunlar ilginizi çekiyorsa kesinlikle kaçırılmamalı. Steam Hafta Sonu İndirimleri kapsamında %80 indirimle Transistor’u 6,2TL’den, Bastion’ı ise 4,8TL’den satın alabilirsiniz.

Bu indirimler 18 Temmuz Pazartesi günü 20.00‘ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer