Steam Hafta Sonu İndirimi – UNDERTALE, Transistor ve Bastion

Steam Hafta Sonu İndirimlerinde bağımsız oyunlar arasında pırıl pırıl parlayan üç cevher var: Undertale, Transistor ve Bastion Download Cheese in the Trap 1.

UNDERTALE, son derece olumlu yorumlar almış olan bir RPG. Oyunun vadettiklerinin başında, eşsiz sistemi sayesinde kimseyi öldürmeden tamamen sosyal becerilerinizle konuşarak oyunu tamamlayabilmeniz 최신 한국영화 다운로드. UNDERTALE’da pek çok canavaırn yaşadığı yeraltına düşen bir insanı canlandırıyoruz ve amacımız bu düştüğümüz yerden kurtulmak oracle 11g. UNDERTALE’ın tasarımı ve müzikleri de son derece ilgi çekici diye eklemeden de geçmemek gerek. Hafta sonu indirimleri boyunca UNDERTALE’a %30 indirim ile 12,6TL’den sahip olabilirsiniz old movies.

Transistor ve Bastion ise aynı yapımcı elinden çıkan ve grafikleriyle de bunu gayet belli eden iki oyun quicktime 7. Tür olarak tepeden görünüşlü birer aksiyon oyunu da her ikisi de ve farklı hikayelere sahip iki oyun. Son derece güzel anlatımına, tasarımına, hikayelerine ve oyun mekaniklerine dayanarak da söylüyorum ki bu tür oyunlar ilginizi çekiyorsa kesinlikle kaçırılmamalı servlet api jar 다운로드. Steam Hafta Sonu İndirimleri kapsamında %80 indirimle Transistor’u 6,2TL’den, Bastion’ı ise 4,8TL’den satın alabilirsiniz 신서유기 다운로드.

Bu indirimler 18 Temmuz Pazartesi günü 20.00‘ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın Download Baked Montm.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer