Steam Hafta Sonu İndirimi – Van Helsing, Worms, Sheltered, Escapist…

Steam’in bu Hafta Sonu İndirimi çok bereketli! Van Helsing Serisi ile Shelterd, Worms ve Escapist başta olmak üzere tüm Team 17 Oyunları indirimde xls 파일 다운로드!

Manga ve animelerden tanıdığımız ünlü vampir avcısı Van Helsing’in oyunu, The Incredible Adventures of Van Helsing, Diablo gibi bir Aksiyon RPG oyunu 유튜브 완료되지 않은 다운로드. Van Helsing serisi üç oyuna sahip ve tüm oyunlara ve DLC’lerine %66 indirim ile 37TL’den sahip olabilirsiniz ie9.

Öte yandan Team 17 ekibinin yaptığı tüm oyunlar da indirimde! Klasikler arasındaki sağlam yere sahip sevimli solucanları kapıştırdığımız Worms serisinde %75’e varan indirimler, “kaçmak” üzerine kurulu oyun Escapist ve DLC’lerinde %66’ya varan indirimler ve hayatta kalma ustalarının ilgisini çekebilecek Sheltered’ta %50 indirim bulunuyor 모바일 jwplayer 동영상 다운로드. Ancak indirimler bununla kalmıyor, buraya yazsak sığmayacağı için yukarıdaki linklerde kendiniz göz atın derim 🙂

Bu indirimler 25 Temmuz Pazartesi günü 20.00‘ye kadar devam edecek 우분투 wireshark 다운로드. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın dragon ball games.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer