Steam Hafta Sonu İndirimi – Van Helsing, Worms, Sheltered, Escapist…

Steam’in bu Hafta Sonu İndirimi çok bereketli! Van Helsing Serisi ile Shelterd, Worms ve Escapist başta olmak üzere tüm Team 17 Oyunları indirimde!

Manga ve animelerden tanıdığımız ünlü vampir avcısı Van Helsing’in oyunu, The Incredible Adventures of Van Helsing, Diablo gibi bir Aksiyon RPG oyunu. Van Helsing serisi üç oyuna sahip ve tüm oyunlara ve DLC’lerine %66 indirim ile 37TL’den sahip olabilirsiniz.

Öte yandan Team 17 ekibinin yaptığı tüm oyunlar da indirimde! Klasikler arasındaki sağlam yere sahip sevimli solucanları kapıştırdığımız Worms serisinde %75’e varan indirimler, “kaçmak” üzerine kurulu oyun Escapist ve DLC’lerinde %66’ya varan indirimler ve hayatta kalma ustalarının ilgisini çekebilecek Sheltered’ta %50 indirim bulunuyor. Ancak indirimler bununla kalmıyor, buraya yazsak sığmayacağı için yukarıdaki linklerde kendiniz göz atın derim 🙂

Bu indirimler 25 Temmuz Pazartesi günü 20.00‘ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer