Steam Hafta Sonu İndirimleri – Anno 2070 ve Broforce

Steam Hafta Sonu İndirimlerinde bu hafta iki keyifli oyun daha indirimde: Anno 2070 ve Broforce.

Anno 2070, başarılı bir ticaret/strateji/simülasyon oyunu revit 2020. Anno serisini bilenlerin zaten oyuna dair bir fikri, ismi duydukları andan oluşmuş olmalı. Bilmeyenler için ise özetle Anno 2070’te büyük çoğunluğu sular altında kalmış dünyada bir adaya kuruluyoruz ve bu adada vatandaşlarımızın yaşaması için bir şehir kuruyoruz 언리얼엔진4 다운로드. Ayrıca teknoloji ve ürün üreterek ticaret yapıyor ve rakiplerimize karşı hem teknoloji hem yaşanır bir alan sunmak hem de ekonomik anlamda üstünlük kurmaya çalışıyoruz feed and grow fish 0.5.8 다운로드. Steam Hafta Sonu indirimleri kapsamında Anno 2070’e %75 indirimle 10TL’ye sahip olabilirsiniz.

Broforce ise 80’lerin hem aksiyon fimlerine hem de oyunlarına saygı duruşu niteliğinde inanılmaz keyifli bir aksiyon oyunu 호텔 델루나 다운로드. Co-op seçeneği de olan oyunda arkadaşlarınızla birlikte etrafa yıkım saçmak ve teröristleri yok etmek mümkün. Eğer arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz hızlı ve keyifli bir aksiyon oyunu arıyorsanız Broforce’a göz atmanızda yarar var. Steam Hafta Sonu indirimleri kapsamında Broforce’u %33 indirim ile 16 liraya satın alabilirsiniz Download the Android app for free.

Bu indirimler 6 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’ye kadar devam edecek 🙂 Ayrıca Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek her türlü indirimden anında haberdar olabilirsiniz battery.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer