Steam Hafta Sonu İndirimleri – Anno 2070 ve Broforce

Steam Hafta Sonu İndirimlerinde bu hafta iki keyifli oyun daha indirimde: Anno 2070 ve Broforce.

Anno 2070, başarılı bir ticaret/strateji/simülasyon oyunu. Anno serisini bilenlerin zaten oyuna dair bir fikri, ismi duydukları andan oluşmuş olmalı. Bilmeyenler için ise özetle Anno 2070’te büyük çoğunluğu sular altında kalmış dünyada bir adaya kuruluyoruz ve bu adada vatandaşlarımızın yaşaması için bir şehir kuruyoruz. Ayrıca teknoloji ve ürün üreterek ticaret yapıyor ve rakiplerimize karşı hem teknoloji hem yaşanır bir alan sunmak hem de ekonomik anlamda üstünlük kurmaya çalışıyoruz. Steam Hafta Sonu indirimleri kapsamında Anno 2070’e %75 indirimle 10TL’ye sahip olabilirsiniz.

Broforce ise 80’lerin hem aksiyon fimlerine hem de oyunlarına saygı duruşu niteliğinde inanılmaz keyifli bir aksiyon oyunu. Co-op seçeneği de olan oyunda arkadaşlarınızla birlikte etrafa yıkım saçmak ve teröristleri yok etmek mümkün. Eğer arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz hızlı ve keyifli bir aksiyon oyunu arıyorsanız Broforce’a göz atmanızda yarar var. Steam Hafta Sonu indirimleri kapsamında Broforce’u %33 indirim ile 16 liraya satın alabilirsiniz.

Bu indirimler 6 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’ye kadar devam edecek 🙂 Ayrıca Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek her türlü indirimden anında haberdar olabilirsiniz.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer