Steam Hafta Sonu İndirimleri – CoD: Black Ops 3 ve The Division

Steam Hafta Sonu indirimlerinde bu hafta iki büyük yapım indirimde: Call of Duty: Black Ops serisi ve Tom Clancy’s The Division.

Tom Clancy's The Division - %40 - 108TL

The Division, bir salgın ile yerle bir olmuş New York şehrinde geçen açık dünya multiplayer TPS oyunu. Çok büyük beklentilerle beklediğimiz ve belki de bu yüzden hayal kırıklığı yaratan oyun, oyunu yine de denemek isteyenler için keyifli zaman da sunabilir. Ancak bizim tavsiyemiz, almadan önce araştırmalarınızı iyi yapmanız yönünde. The Division %40 indirim ile 108TL’den satışta.

Call of Duty: Black Ops 3 - %50 - 90TL

Geldiği nokta itibariyle ne yapsa oyuncuların yoğun negatif yorumlarından kaçamayan bir seri haline gelen Call of Duty’nin Black Ops 3 oyunu indirimdeki oyunlardan diğeri. Aynı şekilde satın almak istiyorsanız, öncelikle araştırmanızı iyi yapın diyoruz. Call of Duty: Black Ops %50 indirim ile 90TL’den satışta.

Bu indirimler 3 Ekim Pazartesi günü 20.00‘ye kadar devam edecek. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer