Steam Hafta Sonu İndirimleri – Darkest Dungeon ve Depth

Steam Hafta Sonu İndirimlerinde bu hafta sonu biri RPG diğer hayatta kalma oyunu olmak üzere iki oyun indirimde: Darkest Dungeon ve Depth Zero's Ministry Horse.

Darkest Dungeon, özellikle hardcore RPG oyunu severlerin ilgisini çekebilecek bir oyun. Kurduğunuz ekibiniz ile karanlık dehlizleri keşfe çıkıp görevler tamamlıyor ve karşılaştığınız yaratıklarla sıra tabanlı dövüş sistemi ile çarpışıyorsunuz Living with Slaves. Bu tip bir oyun ilginizi çekerse kesinlikle Darkest Dungeon’a göz atın, beğenirseniz %40 indirimle 19TL’ye satın alabilirsiniz this mp3.

Depth ise hayatta kalma türünde oyunseverlerin yakından bildiği bir oyun. Klasik hayatta kalma oyunlarından farklı olarak bu sefer su altındayız ve köpek balıklarına karşı hayatta kalmaya çalışıyoruz 투니버스 다시보기 다운로드. Eğer farklı bir hayatta kalma tecrübesi arıyoranız Depth’e göz atabilirsiniz. Hafta Sonu İndirimleri boyunca Depth, %66 indirimle 13,5TL’den satışta mini-guidebook for international travel to Kyobo Mungo.

Bu oyunlar Steam Hafta Sonu İndirimleri kapsamında 12 Ekim Pazartesi 20.00‘ye kadar indirimde, unutmayın 🙂 Ayrıca Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz Windows MovieMaker 2012.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer