Steam Hafta Sonu İndirimleri – Goat Simulator ve Tüm Kalypso Oyunları!

Steam Hafta Sonu indirimleri, çıtayı bir kez daha yükseltti. Her seferinde “Tamam ya bir sonraki indirimler sönük olur” diyoruz, her seferinde yanılıyoruz 🙂

Bu hafta indirimdeki oyunlardan ilki Goat Simulator Prism download. Bir keçiyi kontrol ettiğimiz oyun, zamanında 1 nisan şakası olarak ortaya atılmış sonradan ciddi ciddi oyun olarak da yapılmıştı. Tamamen matrak geçmek üzerine kurulu olan Goat Simulator’e %75 indirim ile 4,5TL‘den sahip olabilirsiniz 원피스 영화 다운로드. Ayrıca hafta sonu boyunca Goat Simulator’u ücretsiz olarak indirip oynamanız mümkün.

Bir diğer indirim iste Tüm Kalypso Oyunlarında man who saw infinity! Bu haftaki indirimler de biraz bu yüzden güzel. Kalypso oyunları arasında neler yok ki? Patrician ve Port Royale serisi gibi ticarete odaklanan oyunlar mı istersiniz, Tropico gibi adanızı inşa edip yönettiğiniz şehir yapma oyunarı mı istersiniz, Sudden Strike gibi askeri strateji oyunları mı istersiniz, Omerta: City of Gangsters gibi mafya idare oyunu mu istersiniz?… Hepsi ve daha fazlası Kalypso İndirimi’nde %85’e varan indirimlerde kdz tool.

Bu indirimler 15 Ağustos Pazartesi günü 20.00‘ye kadar devam edecek human old body. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın Sudden Attack Nuclear Download.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer