Steam Hafta Sonu İndirimleri – Mount & Blade: Warband ve Company of Heroes 2

Steam’in bu haftaki Hafta Sonu İndirimlerinde iki tanıdık oyun indirimde: Mount & Blade: Warband ve Company of Heroes 2 GeekBench download.

Mount & Blade: Warband’i anlatmaya gerek yok diye tahmin ediyorum. Türk oyun sektörünün sahip olduğu en büyük zaferdir M&B: Warband Download black hole photos. Minik bir milis gücünü kontrol ederek oyuna başlayıp krallıklar devirebildiğiniz şahane bir oyun… Mount & Blade: Warband ayrıca pazar gününe kadar indirip oynaması ücretsiz durumda Download the camp music. Eğer satın almak isterseniz de %66 indirimle 11TL’ye satın alabilirsiniz.

Company of Heroes 2 ise başarılı bir strateji oyunu Samsung Messages. İkinci Dünya Savaşı’nın muzaffer komutanlarından olmak ilginizi çekerse Company of Heroes 2’yi %75 indirim ile 15 TL’ye satın alabilirsiniz 아노 1404 베니스 다운로드.

Bu oyunlar Steam Hafta Sonu İndirimleri kapsamında 31 Ağustos Pazartesi 20.00‘ye kadar indirimde, unutmayın 🙂 Ayrıca Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz 모토로라 pc sync 다운로드.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer