Steam Hafta Sonu İndirimleri – SpeedRunners ve Broken Age

Steam Hafta Sonu İndirimlerinde bu hafta bir rekabetçi aksiyon bir de macera oyunu olmak üzere iki şahane oyun indirimde: SpeedRunners ve Broken Age 클래시로얄 버그판 다운로드.

SpeedRunners, dilerseniz arkadaşlarınıza karşı dilerseniz de başka oyunculara karşı oynadığınız ve belirli bir parkuru en hızlı koşarak en önce bitirmeye çalıştığınız eğlenceli ve heyecan dolu bir oyun 패킷트레이서5.3.3 다운로드. SpeedRunners’a hafta sonu indirimleri kapsamında %67 indirimle 8TL’ye sahip olabilirsiniz.

Broken Age ise macera oyunları denince ilk akla gelen isimlerden Tim Schafer’in elinden çıkmış bir macera oyunu Logic Pro for free. Görselliğiyle göz dolduran, puzzlelarla dolu bir macera oyunu ilginizi çekerse haftalık indirimler kapsamında %66 indirim ile 14 TL’ye Broken Age’e sahip olabilirsiniz wshtcpip.dll 다운로드.

Bu oyunlar Steam Hafta Sonu İndirimleri kapsamında 5 Ekim Pazartesi 20.00‘ye kadar indirimde, unutmayın 🙂 Ayrıca Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz 위챗 pc 버전 다운로드.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer