Steam Haftalık İndirimleri – 1 Ağustos

Bu haftaki Steam Haftalık İndirimlerinde 342 oyun indirimde. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Buyurun sizin için seçtiğimiz oyunlara:

Grim Dawn – %40 – 23,4TL

Aksiyon RPG türünde oyun severlerin kesinlikle gözünden kaçmaması gereken bir oyun Grim Dawn, bu hafta indirimde. İnsanlığın soyunun tükenme aşamasında olduğu bir evrende bol eşya bulduğunuz ve karakterinizi çok sayıdaki yetenekler arasından seçimler yaparak geliştirdiğiniz türden bir oyun arıyorsanız, buldunuz! 🙂

Shadow Warrior – %90 – 5,9TL

Bir FPS klasiği olan Shadow Warrior’ın yeniden yapımı olan bu oyun, çıktığı dönemde pek çok oyuncu tarafından yılın en iyi FPS’si ilan edilmişti. Hızlı oynanışlı FPS oyunlarını sevenlerdenseniz, Shadow Warrior’a bir şans vermeniz gerek.

Democracy 3: Africa – %66 – 8,16TL

Democracy 3: Africa, oynamak için Democracy 3’e ihtiyaç duymadığınız tek başına bir oyun. Bir yandan siyasi iktidarınızı korurken bir yandan da Afrika ülkelerinin problemlerini çözmeye çalıştığınız Democracy 3: Africa, sadece keyifli bir oyun olmaktan öte eğitici bir yana da sahip. Democracy serisinin, batıda çocuklara siyasetin güçlüklerini ve demokrasiyi öğretmek için de kullanıldığını da ekleyelim.

Tiny and Big: Grandpa’s Leftovers – %80 – 3,6TL

Minik mucit Tiny’yi yönettiğimiz bu oyun, dünyayı gönlümüzce şekillendirebildiğimiz bir platform oyunu. Amacımız ise büyükbabamızın bize mirasını (!) bulmak.

Sins of a Solar Empire: Rebellion – %75 – 18,75TL

Gerçek zamanlı strateji hayranlarının ilgisini çekebilecek bir oyun da bu hafta indirimde: Sins of a Solar Empire: Rebellion. Keşfedip, yayılıp, sömürüp rakiplerinizi ortadan kaldırdığınız türdeki bu oyuna, “Strateji benden sorulur” diyen herkesin bakması gerek.

Ayrıca Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer