Steam Haftalık İndirimleri – 10 Ekim

Steam Haftalık İndirimleri – 10 Ekim

Steam Haftalık İndirimlerinde bu hafta 435 oyun indirimde! İndirimdeki oyunlardan bir tanesi de indirimi en çok sorulan oyunlardan biri olan ETS 2.

Euro Truck Simulator 2 - %50 - 19,5TL

Uzun yolda tırımızla direksiyon salladığımız simülasyon oyunu ETS 2, %50 indirim ile 19,5TL’den satışta. Ayrıca ilgilenirseniz DLC’leri de uygun fiyatlardan satılıyor.

Sanctum 2 - %80 - 4,8TL

FPS ile Tower Defense türünü ilk birleştiren oyunlardan biri olan Sanctum serisinin ikinci oyunu, %80 indirim ile 4,8TL’den satışta.

Retro City Rampage - %50 - 9TL

Retro City Rampage, eski ekol kuş bakışı shooter oyunlarını yeniden oyuncuyla buluşturan türde bir oyun. Eğer 8 bit grafikli aksiyon dolu oyunları özlediyseniz, Retro City Rampage %50 indirim ile 9TL’den satışta.

Super Trench Attack - %90 - 1TL

Tepeden görünen bir diğer shooter oyunu da Super Trench Attack. Dünya Savaşı temalı oyun, mizahi yanıyla da öne çıkıyor. Super Trench Attack, %90 indirim ile 1 TL’den satışta!

Parallax - %50 - 9TL

Parallax, bu hafta listemize beyin yakan oyunlar kontenjanından giriyor. Siyah beyaz olan oyunda çakışan iki evrendeki puzzleları çözmeye çalışıyoruz. Parallax %50 indirim ile 9TL’den satışta.

Bu indirimler 17 Ekim Pazartesi 20.00‘ye kadar devam edecek. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer