Steam Haftalık İndirimleri – 11 Temmuz

Haftanın en sevilmeyen günü pazartesi olsa da Steam indirimlerini takip edenler için güzel olan yanı Steam Haftalık İndirimleri.

Bu haftaki Steam İndirimlerinde 268 oyun indirimde Windows Live Gallery. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Unutmayalım, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz Kaist program. Ayrıca isterseniz indirimdeki tüm oyunlara Steam Haftalık İndirim sayfasından göz atabilirsiniz 지메일 첨부파일 다운로드.

Bu hafta sizler için seçtiğimiz oyunlar şöyle:

Sins of a Solar Empire: Rebellion – %75 – 16,25TL

Gerçek Zamanlı Strateji türündeki strateji oyunları sevenler, uzayda geçen ve “4X” (Keşfet, Yayıl, Sömür, Yok et) ögelerini kullanan Sins of a Solar Empire: Rebellion’a bir şans vermek isteyeceklerdir Geometry Dash apk.

Road Redemption – %30 – 21,70TL

“Tam bir yarışçıyım, her yerde yarışırım” mı diyorsunuz 캐논 스캐너 다운로드? “Yarışmakla kalmam, rakibimin ağzına ağzına da vururum” tarzı bir yarışçı mısınız? Öyleyse simülasyondan uzak, ancak son derece keyifli arcade yapısıyla Road Redemption tam bir klasik…

Super Panda Adventures – %75 – 2TL

Aranızda çok sayıda PintiPanda hayranı var biliyoruz 신비아파트 고스트볼x의 탄생 두번째 이야기 다운로드. Siz onlardan biriyseniz, zaten hâlâ oynamadıysanız sizin ayıbınız. PintiPanda sevmiyorsanız da bu koca gözlü sevimli Panda ile bir maceraya atılmaya hayır diyemezsiniz 🙂 Fiyatına göre oldukça güzel bir platform oyunu Super Panda Adventures Sims for free.

Victoria 2 – %75 – 7,75 TL

Europa Universalis ve Heart of Iron’ın yapımcısı, “Büyük Strateji Oyunlarının Ustası!” Paradox’un elinden çıkmış detaylı bir strateji oyunu Victoria 2 zero assumption recovery. Türün severleri muhakkak göz atmalı.

Blood and Bacon – %15 – 1,70TL

Steam sayfasına bakıp “Bu ne oğlum?” diyebilirsiniz graphedit. Ancak Blood and Bacon’ı buraya almamızın elbet bir sebebi var. Birincisi çok ucuz; ikincisi, arkadaşlarınızla birlikte danaya, domuza girişmek istiyorsanız bunu çok kolaylıkla sağlıyor; üçüncüsü, grafik her şey değil ve dördüncüsü çok iyi oyuncu yorumları var Online from The Age of The Great Seas. Bazen farklı oyunlara da şans vermek gerek… 🙂

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer