Steam Haftalık İndirimleri – 12 Eylül

Steam Haftalık İndirimleri’nde bu hafta 395 oyun indirimde! Buyurun sizin için seçtiğimiz oyunlara:

Watch This! - %25 - 5,92TL

Watch This!, iyi korku oyunlarından hoşlananların kesinlikle göz atması gereken bir oyun. Henüz erken erişimdeki oyun, hem fiyatıyla hem de başarılı yapısıyla şimdiden korku severlerin favorisi olabiliecek yapıda. Watch This!’i %25 indirim ile 5,92TL’den satın alabilirsiniz.

Painkiller: Black Edition - %75 - 4,5TL

Efsanevi FPS oyun Painkiller’ın Black Edition’ı klasik oyuna 10 yeni level ekliyor. Zamanının en iyi oyunlarından biri olan Painkiller’ı %75 indirim ile 4,5TL’den satın alabilirsiniz.

Murder Miners - %50 - 1TL

Murder Miners’ın özeti: Halo ile Minecraft karışımı. Son derece komik bir rakama keyifli bir oyuna sahip olabilirsiniz. Ancak bir eksisi var, eskisi kadar çok oynayan olmadığı için serverlarda az insan bulunuyor. Murder Miners’a %50 indirim ile 1TL’den sahip olabilirsiniz.

Riff Racer: Race Your Music - %60 - 7,2TL

Riff Racer bir yarış oyunu, ancak alışmışın dışında bir fikir ile sizi müzikler ile yarıştırıyor. Oyundaki 25 şarkı ya da kendi sevdiğiniz bir şarkı aracılığıyla yarış pistiniz yaratılıyor ve bu müzikle senkronize halde yarışıyor, akrobatik hareketlerle puan topluyorsunuz. İlginç bir deneyim olabileceği için listemizde. Riff Racer %60 indirim ile 7,2TL’den satışta.

Militia - %40 - 6,6TL

Militia, minimalist grafiklere sahip bir sıra tabanlı strateji oyunu. Bizim takipçilerimizden seveni çıkar mı bilemiyorum, ancak göz atmak isteyebilirsiniz. Militia %40 indirim ile 6,6TL’den satışta.

Bu indirimler 12 Eylül Pazartesi 20.00‘ye kadar devam edecek. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer