Steam Haftalık İndirimleri – 15 Ağustos

Bu haftaki Steam Haftalık İndirimlerinde 306 oyun indirimde. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Bu indirimler 22 Ağustos Pazartesi 20.00’ye kadar devam edecek 클래스팅 다운로드. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz 스톱워치 프로그램 다운로드.

Buyurun sizin için seçtiğimiz oyunlara:

Rising World – %20 – 19,2TL

Rising World, açık dünyada dilediğimizce evreni şekillendirebildiğimiz ve inşa edebildiğimiz bir oyun Download 3x3 Eyes. Hem single hem de multiplayer oynayabildiğiniz Rising World an itibariyle erken erişimde ve gelişimi devam ediyor. Eğer hayatta kalma oyunlarından bıkmayanlardansanız, Rising World ilginizi çekebilir Download the construction contract form.

Half Dead – %15 – 3,4TL

Birbirine bağlı odalar düşünün Download The Dougie Memory Communicator. Bu odalar tuzaklarla dolu ve multiplayer bir oyun olan Half Dead’te oyuncular bu odalara bırakılıyor. Amacınız ise basit: Hayatta kalmak. “Küp” isimli gerilim filmiyle aynı fikirden yola çıkan Half Dead, arkadaşlarınızla oynadığınızda oldukça keyifli olabilme potansiyeline sahip 플레이스테이션 다운로드.

Savant: Ascent – %50 – 2TL

Savant: Ascent’te hapsedildiği yerden kurtulmuş bir kötülüğe karşı savaşıyoruz 크롬 무한 다운로드. Başarılı bir aksiyon platform oyunu olan Savant, fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor.

Binary Domain – %80 – 5,4TL

Yakın gelecekte Tokyo’da geçen bir TPS olan Binary Domain, başarılı bir aksiyon oyunu Download Baldi's Pizzeria. Hem iyi hikayesiyle singleplayer oynamaktan keyif alabilirsiniz, hem de başarılı mekanikleriyle multiplayer modda arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz strong English music.

Bleed – %80 – 2TL

Bleed, bu haftaki yazımızda bahsedeceğimiz ikinci aksiyon platform oyunu sc keylog 다운로드. Çok çeşitli ve güçlü silahlara sahip hanım kızımız Wryn’i kontrol ettiğimiz Bleed’te zorlayıcı düşmanlar ve bosslarla karşı karşıya geliyoruz.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer