Steam Haftalık İndirimleri – 17 Ekim

Steam Haftalık İndirimlerinde bu hafta 317 oyun indirimde! Buyurun öne çıkan oyunlara:

ARK: Scorched Earth - %25 - 23,25TL

Hâlâ erken erişimde olmasına rağmen üzerine bir de ek paketi çıkan ARK: Survival Evolved’ın ek paketi ARK: Scorched Earth %25 indirim ile 23,25TL’den satışta 보이스 리플 다운로드. Ben bu yazıyı yazarken ARK: Survival Evolved’ta indirim yoktu, ama ek paketi sokup esas oyunu sokmamaları gerçekten çok enteresan.

Drox Operative - %75 -7,75TL

Drox Operative alfasından beri takip ettiğim bir oyun ve son derece başarılı bir uzay temalı aksiyon RPG 고전게임 슈퍼마리오 다운로드. Teması farklı olsa da temeli Diablo serisine benziyor. Bol lootlu ve aksiyonlu bir oyun. Drox Operative %75 indirim ile 7,75TL’den satışta 유튜브 뮤직 mp3 다운로드.

Life Goes On - %50 - 10,5TL

Life Goes On özellikle puzzle platform oyunları sevenler için kara mizah ögeleriyle bezeli şahane bir oyun King of Downloads. Göz atmak isteyenler için Life Goes On %50 indirim ile 10,5TL’den satışta 컷앤런 다운로드.

Tabletop Simulator - %50 - 15,5TL

Masaüstü oyunları oynamayı sevenler için çölde bir vaha olan Tabletop Simulator, %50 indirim ile 15,5TL’den satışta Windows 7 fonts.

Melody's Escape - %50 - 9TL

Müzik ve ritm odaklı olan Melody’s Escape, dinlediğiniz müziğe uygun ritm ile tuşlara bastığınız ve engelleri aştığınız bir oyun 둥근붓체 다운로드. Melody’s Escape’e %50 indirim ile 9TL’den sahip olabilirsiniz Google Web.

Bu indirimler 24 Ekim Pazartesi 20.00‘ye kadar devam edecek. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün Exco.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz 드롭 박스 폴더 다운로드.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer