Steam Haftalık İndirimleri – 18 Temmuz

Bu haftaki Steam Haftalık İndirimlerinde 305 oyun indirimde. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Unutmayalım, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz 파티션구루 다운로드. Ayrıca isterseniz indirimdeki tüm oyunlara Steam Haftalık İndirim sayfasından göz atabilirsiniz Download batang.ttc.

Bu hafta sizler için seçtiğimiz oyunlar şöyle:

Euro Truck Simulator 2 – %60 – 15,6TL

“Ne zaman indirime girer?” diye en çok sorulan oyunların başında geliyordu hep ETS 2 윈도우10 가젯 다운로드. Buyurun American Truck Simulator’ü şimdilik pahalı bulanlar için Euro Truck Simulator bu fiyata kaçmaz.

Hatred – %25 – 14,25TL

Çıktığı dönem oldukça çok tartışmaya konu olan ve içerdiği amaçsız şiddetten ötürü eleştirileri de hak eden bir oyun Hatred Free download of celestial advisory. Amaçsızca şiddet işlediğiniz Hatred’ı açıkçası çok fazla tavsiye etmiyorum, çünkü gerçekten de sıradan vurdulu kırdılı oyunlardan çok daha rahatsız edici bir şiddet seviyesinde Download Bear Mix. Ben uyardım, yine de denemek isterseniz bir göz atın.

Napoleon: Total War – %66 – 11TL

Ünlü Total War serisinin yine ünlü Fransız Dikatör Napoleon’u konu alan oyunu, strateji severler için oldukça uygun fiyattan satışta 올미다 다운로드.

IS Defense – %25 – 17TL

IŞİD kontrolden iyice çıktı ve iş başa düştü… NATO’nun sabit makinalı tüfek operatörü olarak bulunduğunuz yere dalga dalga saldıran düşmanları ortadan kaldırıyorsunuz 더 지니어스 1 다운로드. Bu tür oyunlara eski oyuncular aşinadır zamanında Beachead diye bir oyun vardı. Bilmeyen ya da anlamayanlar için tekrarlıyorum. Bu oyunda yerinizden kıpırdamıyorsunuz, sabit olduğunuz yere saldıran askerleri avlıyorsunuz Download chromium os. Aman neyse, bunu okumadan oyunu alır beğenmezseniz iade edersiniz zaten 🙂

One More Dungeon – %66 – 3,5TL

Piksel görüntüleriyle Minecraft’ı andıran bu oyun, aslında Minecraft ile çok alakalı değil Hanshow trial. Roguelite olan bu oyunda zindanları temizliyor ve son boss’a gelene kadar çeşit çeşit eşyalar buluyorsunuz. Rastgele yaratılan zindanlardan ötürü her seferinde farklı bir tecrübe yaşayabilir, verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla alabilirsiniz 일본어 상용한자 다운로드.

 

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer