Steam Haftalık İndirimleri – 19 Eylül

Steam Haftalık İndirimleri yine dopdolu! Bu hafta indirimde 412 oyun var. Sizler için seçtiklerimiz ise şöyle:

Deus Ex Serisi

Mankind Divided ile tadı damağımızda kalan Deus Ex serisinin tüm önceki oyunları indirimde geoserver 다운로드! Deus Ex serisinin Mankind Divided öncesi tüm oyunlarını %80 indirimle satın alabilirsiniz 2018 cad 다운로드!

Just Cause Serisi

Oradan oraya hoplayıp zıplamanın en keyifli olduğu aksiyon TPS oyunların başında Just Cause serisi geliyor 뮤신매크로 다운로드. Just Cause serisinin ilk 2 oyununa %70 indirim ile sahip olabilirsiniz.

Thief Serisi

Yıllara meydan okuyan ve en son oyunuyla seriyi canlandırmaya çalışan Thief serisi de bu haftanın indirimdeki oyunlarından patented lullaby. Thief serisine %70 indirimle sahip olabilirsiniz.

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Açık dünya oyunları içerisinde en iyi dövüş mekaniklerine sahip olan oyunlardan biri Sleeping Dogs’un remastered versiyonu, Steam Haftalık İndirimleri kapsamında %75 indirim ile 22,25TL’den satışta 대법원 양식 다운로드!

Bu indirimler 26 Eylül Pazartesi 20.00‘ye kadar devam edecek. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün jtbc 골프 다운로드.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz msointl.dll.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer