Steam Haftalık İndirimleri – 22 Ağustos

Bu haftaki Steam Haftalık İndirimlerinde 287 oyun indirimde. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Bu indirimler 29 Ağustos Pazartesi 20.00’ye kadar devam edecek. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Buyurun sizin için seçtiğimiz oyunlara:

Singularity – %75 – 12,25TL

“Geleceği kurtarmak için geçmişte savaşın!” sloganıyla yola çıkan Singularity, zamanı manipüle edebildiğimiz bir FPS oyunu. Amacımız ise “SINGULARITY” faciasının ardından uydurulan hikayenin ardındaki gerçekleri açığa çıkarmak. Kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz.

Jalopy – %33 – 14,07TL

Jalopy bu haftanın en ilgi çekici oyunlarından biri. Külüstür bir arabayla uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve her türlü hava ile yol koşulunda yolculuk yapıyorsunuz. Her yeni oyunda değişen yollarda teknik problemleri de çözerek varış noktamıza ulaşmaya çalışıyoruz. Erken erişimdeki Jalopy, eğer doğru ruh halinde oynarsanız inanılmaz çekici bir oyun.

Oddworld: Abe’s Oddysee – %75 – 1,5TL

Oddworld: Abe’s Oddysee, bir macera platform klasiği. Oddworld’ün geleceği, hiç beklenmedik şekilde kahramanımız Abe’in eline kalıyor ve olaylar gelişiyor…

Nosferatu: The Wrath of Malachi – %90 – 1,8TL

Vampir mitlerinden hoşlanıyorsanız, bir başka klasik olan Nosferatu: The Wrath of Malachi ilginizi çekebilir. FPS türündeki oyun, döneminde oyuncuya iyi ter döktürmeyi başarmış bir oyundu.

BEEP – %75 – 0,5TL

Tam bir hardcore platform oyunu olmayı vadeden BEEP, Half Life 2’den de tanıdığımız gravity gun’a benzer yerçekimi silahına da sahip olduğumuz bir macera platform oyunu. Şaka gibi fiyatına karşılık epey keyif alabileceğiniz bir oyun.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer