Steam Haftalık İndirimleri – 25 Temmuz

Bu haftaki Steam Haftalık İndirimlerinde 327 oyun indirimde. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Buyurun sizin için seçtiğimiz oyunlara:

Commandos Serisi – %80 – 4,2TL

Strateji oyunları arasında bir klasik olan Commandos ile İkinci Dünya Savaşı dönemine gidiyor ve Nazilerin kökünü kazıyoruz 소니 베가스 10.0 다운로드. Farklı alanlarda uzman komandoları yönettiğimiz Commandos serisi, çözüme yönelik düşünmenizi isteyen ve bol bol save/load yaptığınız bir oyun Flash ActiveX 다운로드. Bu klasiği oynamadıysanız, çok şey kaçırıyorsunuz, hele ki bu fiyata…

POSTAL 2 + Paradise Lost – %85 – 3,15TL

Postal serisi, eski bir oyun ve çıktığı dönemde adından oldukça söz ettirmişti orcad dsn viewer. Bunun sebebiyse sahip olduğu şiddet ve kaba içerik… Postal’da nasıl oluyorsa oluyor, sıradan günlük işleri halletmek üzere yola çıkan bir insanın başından geçenler böylesine acayip bir hal alıyor sm 버스컨트롤러 드라이버 다운로드. Bir zamanların skandallar yaratmış oyununa göz atmak isterseniz oldukça yeni ek paketi Paradise Lost ile birlikte son derece düşük fiyattan satışta 크레이지 아케이드 다운로드.

Game Corp DX – %50 – 3 TL

Game Corp DX, mini fiyata sahip mini bir oyun geliştirme stüdyosu simülasyonu 47로닌 다운로드. Game Dev Tycoon’u bilen ve sevenler muhakkak bundan da keyif alacaktır. Fiyatı da kendisi gibi mini olduğundan, göz atmak isteyebileceğinizi düşündük graphedt exe.

Zombie Kill of the Week: Reborn – %80 – 2,6TL

Bu haftanın zombili oyunu kontenjanından listemizde Zombie Kill of the Week: Reborn var 날씨의아이 다시보기 다운로드. Eğer zorlayıcı platform oyunlarını sevenlerdenseniz, göz atmadan geçmeyin.

Blueprint Tycoon – %10 – 5,4TL

Tycoon serilerini sevenler Blueprint Tycoon’u duymuş olabilir Download Clash Royale Bugpan. Minimal grafiklere sahip Blueprint Tycoon’da amacımız, her Tycoon oyununda olduğu gibi en verimli işleyen yerleşkeyi kurup kâr etmeye çalışıyoruz 지브리 무료 다운로드. Uyarıyorum, saatlerinizi gömebilirsiniz…

Unutmayalım, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca isterseniz indirimdeki tüm oyunlara Steam Haftalık İndirim sayfasından göz atabilirsiniz.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer