Steam Haftalık İndirimleri – 26 Eylül

Steam Haftalık İndirimleri bu hafta 413 oyun ile karşımızda. Buyurun sizin için seçtiklerimize göz atın:

Deadpool - %50 - 38TL

Marvel evreninin en komik anti kahramanı Deadpool’un oldukça başarılı olan bilgisayar oyunu bu haftaki indirimlerde %50 indirim ile 38 TL’den satışta.

The Amazing Spider-Man Bundle - %50 - 39,5TL

Deadpool indirime girer Spider-Man girmez mi? Henüz dostlukları ülkemizde pek yaygın biçimde bilinmese de Deadpool ile Spider-man arasından su sızmıyor. The Amazing Spider-Man Bundle’a da %50 indirim ile 39,5TL’den sahip olmak mümkün.

Warhammer 40,000: Space Marine - %75 - 12,25TL

Warhammer evreninin en başarılı oyunlarından biri olan Space Marine, TPS severlerin gözünden kaçmasın. Oyuna %75 indirim ile 12,25TL’den sahip olabilirsiniz.

Luftrausers - %75 - 4,5TL

Eski ekol aksiyon arcade oyunu Luftrausers, reflekslerine ve oyun becerilerine güvenenler için iyi bir seçim olabilir. Luftrausers’ı %75 indirim ile 4,5TL’den satın almak mümkün.

Commandos Serisi - %85 - 3,15TL

Commandos serisi, haftalık indirimlerde sık sık indirime girer ve ben de her seferinde istisnasız bahsederim. Satın almak için bu bile başlı başına bir sebep 🙂

Bu indirimler 3 Ekim Pazartesi 20.00‘ye kadar devam edecek. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

 

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer