Steam Haftalık İndirimleri – 29 Ağustos

Bu haftaki Steam Haftalık İndirimlerinde 330 oyun indirimde. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Bu indirimler 5 Eylül Pazartesi 20.00‘ye kadar devam edecek epson printer. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz Microsoft PowerPoint download.

Buyurun sizin için seçtiğimiz oyunlara:

Medieval 2: Total War - %66 - 10,54TL

Strateji oyunları arasında namını duyurmuş olan Total War serisinin orta çağda geçen oyunu Medieval 2: Total War, strateji seven oyuncuların bu haftaki tercihi olabilir Maskrider Build. Medieval 2: Total War %66 İndirim ile 10,54TL’den satışta.

Risen - %70 - 23,81TL

Risen serisi, RPG türündeki oyunlardan hoşlananların kalbini fethedebilecek türde bir yapım Timothy Kindergarten Download. Eğer RPG oyuncusuysanız ve Risen’a hâlâ göz atmadıysanız tam sırası. Tüm Risen oyunları DLC’leriyle birlikte %70 indirim ile 23,81TL’den satışta.

Red Orchestra 2 - %75 - 7,75TL

Red Orchestra, gerçekçi FPS oyunlarını seven oyuncular için bire bir now! İkinci Dünya Savaşı’nın atmosferine dönüş yapmak istiyorsanız göz atmadan geçmeyin. Red Orchestra 2’ye %75 indirimle 7,75TL’den sahip olabilirsiniz Windows 7 Screensaver.

Guacamelee! - %80 - 6,2TL

Bir meksika güreşçisi rolünü üstlendiğimiz Guacamelee, aksiyon/platform türünde oyun severlerin ilgisini çekecektir Human Tulsa. Guacamelee! serisinin tüm oyunlarına %80 indirim ile 6,2TL’den sahip olabilirsiniz 인간극장 bgm 다운로드.

Nation Red - %85 - 2,7TL

Zombi oyunsuz Steam Haftalık İndirimleri olur mu? Tabiki olmaz 🙂 Bu haftanın zombi oyunu Nation Red Download android browser videos. Nation Red’i %85 indirim ile 2,7TL’den satın alabilirsiniz Download the 2014 New Year Greetings video.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer