Steam Haftalık İndirimleri – 29 Ağustos

Bu haftaki Steam Haftalık İndirimlerinde 330 oyun indirimde. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Bu indirimler 5 Eylül Pazartesi 20.00‘ye kadar devam edecek. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Buyurun sizin için seçtiğimiz oyunlara:

Medieval 2: Total War - %66 - 10,54TL

Strateji oyunları arasında namını duyurmuş olan Total War serisinin orta çağda geçen oyunu Medieval 2: Total War, strateji seven oyuncuların bu haftaki tercihi olabilir. Medieval 2: Total War %66 İndirim ile 10,54TL’den satışta.

Risen - %70 - 23,81TL

Risen serisi, RPG türündeki oyunlardan hoşlananların kalbini fethedebilecek türde bir yapım. Eğer RPG oyuncusuysanız ve Risen’a hâlâ göz atmadıysanız tam sırası. Tüm Risen oyunları DLC’leriyle birlikte %70 indirim ile 23,81TL’den satışta.

Red Orchestra 2 - %75 - 7,75TL

Red Orchestra, gerçekçi FPS oyunlarını seven oyuncular için bire bir! İkinci Dünya Savaşı’nın atmosferine dönüş yapmak istiyorsanız göz atmadan geçmeyin. Red Orchestra 2’ye %75 indirimle 7,75TL’den sahip olabilirsiniz.

Guacamelee! - %80 - 6,2TL

Bir meksika güreşçisi rolünü üstlendiğimiz Guacamelee, aksiyon/platform türünde oyun severlerin ilgisini çekecektir. Guacamelee! serisinin tüm oyunlarına %80 indirim ile 6,2TL’den sahip olabilirsiniz.

Nation Red - %85 - 2,7TL

Zombi oyunsuz Steam Haftalık İndirimleri olur mu? Tabiki olmaz 🙂 Bu haftanın zombi oyunu Nation Red. Nation Red’i %85 indirim ile 2,7TL’den satın alabilirsiniz.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer