Steam Haftalık İndirimleri – 5 Eylül

Bu haftaki Steam Haftalık İndirimlerinde 304 oyun indirimde. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Bu indirimler 12 Eylül Pazartesi 20.00‘ye kadar devam edecek. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Buyurun sizin için seçtiğimiz oyunlara:

Screencheat - %50 - 12TL

Bir zamanlar en büyük problemimiz multiplayer oynadığımız oyunlarda arkadaşlarımızın ekranlarımıza bakmasıydı. İşte Screencheat bu fikri başlı başına bir oyun haline getirmiş. Diğer oyuncuların ekranlarına bakarak onları bulmaya ve ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Screencheat %50 indirim ile 12TL’den satışta.

Why Am I Dead at Sea? - %25 - 7,5TL

Why am I Dead at Sea? bir gemi yolculuğu sırasında gerçekleşen kendi cinayetimizi çözmeye çalıştığımız bağımsız bir RPG oyunu. Hayalet olarak insanları kontrol ediyor ve ölümümüzün ardındaki sırrı çözmeye çalışıyoruz. Why Am I Dead at Sea? %25 indirim ile 7,5TL’den satışta.

Death Skid Marks - %50 - 9TL

Death Skid Marks kuş bakışı görünüşlü araç temelli bir kapışma oyunu. Aracımızla rakip araçları yok etmeye çalıştığımız bu oyun tür olarak aynı zamanda Rogue-like olduğundan sınırsız yeniden oynanabilirliğe de sahip. Death Skid Marks’ı %50 indirim ile 9TL’den satın alabilirsiniz.

Avadon: The Black Fortress - %70 - 5,4TL

Avadon: The Black Fortress bir RPG klasiği. Eğer eski ekol RPG oyunlarını sevenlerdenseniz dikkatinizi çekebilir. Avadon: The Black Fortress %70 indirim ile 5,4TL’den satışta.

Refunct - %50 - 3TL

Refunct, huzur içinde oynayabileceğiniz bir first person platform oyunu. Tamamen rahatlamak ve kafa dağıtmak için oynayacak bir oyun arıyorsanız, Refunct %50 indirim ile 3TL’den satışta.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer