Steam Haftalık İndirimleri – 8 Ağustos

Bu haftaki Steam Haftalık İndirimlerinde 322 oyun indirimde. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Bu indirimler 15 Ağustos Pazartesi 20.00’ye kadar devam edecek everest 다운로드. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz Sonic 2.

Buyurun sizin için seçtiğimiz oyunlara:

Geçmiş güzel yılların retro 8-bit grafikleriyle bir açık dünya oyunu ilginizi çeker mi 오토캐드 2012 다운로드? Eğer yanıtınız evetse Retro City Rampage’e kesinlikle göz atın. Buram buram ilk GTA oyunları da kokan bu Retro City Rampage ile çok keyifli saatler geçirebilirsiniz ftb.

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bolca kahkahayla dolu bir oyun arıyorsanız, daha uzağa gitmeyin dyned 다운로드. Mount Your Friends’te arkadaşlarınızla insan kulesi yaparken, çok garip ve bir o kadar da komik an yaşamanız olası.

HackNet, bir hack oyunu 마이크로소프트 오피스 프로페셔널 플러스 2016 다운로드. Bilgisayar korsanı olarak rol aldığımız oyunda pek çok teknik işle uğraşıyoruz ve sağa sola bolca kod giriyoruz. Az da olsa İngilizce’nizin olması oyunu çözebilmek için önemli, ancak “Ben merak ediyorum” diyorsanız epey de keyifli Download The Arder Christmas Dubbing. Eskiden bir Uplink vardı, onu hatırlarsanız işte bu da onun gibi… 🙂

“Bir sürü simülasyon oyunu gördüm, ama benim istediğim tren sürmek” diyorsanız, buyurun Train Simulator 2016’ya Supreme Team song.

Hyper Bounce Blast, baş döndürücü seviyede hızlı bir kuş bakışı shooter oyunu 상장양식 다운로드. Sürekli sayıları artan düşmanınızı yok etmek ve hayatta kalmak, tamamen reflekslerinize ve dikkatinize bağlı.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer