Steam Haftalık İndirimleri – 8 Ağustos

Bu haftaki Steam Haftalık İndirimlerinde 322 oyun indirimde. Biz de bunlardan öne çıkan beş tanesini seçtik.

Bu indirimler 15 Ağustos Pazartesi 20.00’ye kadar devam edecek. Tüm indirimlere Steam Haftalık İndirimleri sayfasından bakmanız da mümkün.

Ayrıca, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Buyurun sizin için seçtiğimiz oyunlara:

Geçmiş güzel yılların retro 8-bit grafikleriyle bir açık dünya oyunu ilginizi çeker mi? Eğer yanıtınız evetse Retro City Rampage’e kesinlikle göz atın. Buram buram ilk GTA oyunları da kokan bu Retro City Rampage ile çok keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bolca kahkahayla dolu bir oyun arıyorsanız, daha uzağa gitmeyin. Mount Your Friends’te arkadaşlarınızla insan kulesi yaparken, çok garip ve bir o kadar da komik an yaşamanız olası.

HackNet, bir hack oyunu. Bilgisayar korsanı olarak rol aldığımız oyunda pek çok teknik işle uğraşıyoruz ve sağa sola bolca kod giriyoruz. Az da olsa İngilizce’nizin olması oyunu çözebilmek için önemli, ancak “Ben merak ediyorum” diyorsanız epey de keyifli. Eskiden bir Uplink vardı, onu hatırlarsanız işte bu da onun gibi… 🙂

“Bir sürü simülasyon oyunu gördüm, ama benim istediğim tren sürmek” diyorsanız, buyurun Train Simulator 2016’ya.

Hyper Bounce Blast, baş döndürücü seviyede hızlı bir kuş bakışı shooter oyunu. Sürekli sayıları artan düşmanınızı yok etmek ve hayatta kalmak, tamamen reflekslerinize ve dikkatinize bağlı.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer