Steam İndirimleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Steam dünyasına her gün yüzlerce yeni insan katılıyor ve doğal olarak da herkes istediği oyunu en uygun fiyattan almak istiyor. Biz de her gün birbirine çok benzeyen, Steam indirimleri ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular ile karşı karşıya kalıyoruz synology chat 다운로드.

Takdir edersiniz ki herkesin sorduğu aynı sorulara tek tek yanıt vermek, oldukça zaman isteyen ve kimsenin yetişemeyeceği bir iş. Tam da bu yüzden bu rehberimizde sizler tarafından Steam İndirimleri hakkında sıkça sorulan soruları derlemeye karar verdik Download The Asset Management Manager.

Lafı daha uzatmadan en çok sorduğunuz soruların yanıtlarına geçiyorum:

CS:GO Ne Zaman İndirime Girer?

Yalnızca CS:GO değil, hiçbir oyunun ne zaman indirime gireceğini çok önceden bilmek mümkün değil textbook pdf. Evet, Steam’in rutin olarak gerçekleştirdiği bir takım indirimler var ve biz bu rutin indirimler ile ilgili “Steam’de İndirimler Hangi Zamanlar Olur?” başlıklı bir yazı yazdık 장성록 다운로드. Bu rehberi okuyarak, genel olarak hangi tarihlerde indirimler bekleyebileceğinizi öğrenebilirsin.

Ayrıca rutin indirimler dışındaki sürpriz indirimleri bizler sürekli takip ediyoruz ve ilgi çekici olanlarını sizlerle derhal paylaşıyoruz ebs clip bank download. O indirimlerden haberdar olmak için de Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook Sayfamızı beğenebilir ve takip edebilirsin gta5 Thanos download.

X Oyunu Ne Kadar İndirime Girer?

Herhangi bir oyunun ne kadar indirime gireceğini de bilmek mümkün değil, bu konuda da genel olarak tahminlerde bulunuyoruz, ancak bizim tahminlerimiz her zaman gerçekleşmeyebiliyor Trot Song. Yine de örneğin CS:GO’da %50’den fazla indirim beklemek hayalperestlik. Ancak çok önceden bir kereliğine %75 indirime girdiğini de biliyoruz 롱리브 다운로드. Yani dolayısıyla kimseye “Kesin %80 indirim olur!” gibi tavsiyeler vermeyi sevmiyoruz, çünkü yanılınca bize kızıyorsunuz 🙂

Ancak oyunların daha önceki indirimlerde ne kadar indirime girdiğini Steamdb.info isimli oldukça kullanışlı siteden bakarak öğrenebilirsiniz 모바일 유튜브 영상 다운로드. Burada yazandan hareketle kendiniz de tahminlerde bulunabilirsiniz.

Aldığım Oyunu Beğenmedim/Çalıştıramadım Geri verebilir miyim?

Evet fight club 다운로드! Steam’den aldığınız bir oyunu belli koşullar altında iade edebilirsiniz. Bu konuda hazırladığımız “Steam’den Oyun ve Para İadesi Nasıl Yapılır?” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Satın Almak İstediğim Oyun İndirimde, Şimdi mi Alayım Daha Fazla Düşer mi?

Bu soru tamamen sizinle alakalı aslında, dolayısıyla bu konuda da tavsiye vermeyi sevmiyoruz. Ancak Yaz/Kış İndirimi vb. büyük indirimler dönemindeyseniz ve oyunu gerçekten almayı istiyorsanız, almak için en uygun zaman bu indirim dönemleridir. Bu indirim dönemlerinde eskiden yapılan “Günlük”, “Flash” vb indirimler kalktığından beri ilk günden son güne kadar istediğin oyunu istediğin gün gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Ancak elbetteki 6 ay – 1 yıl daha beklemeyi göze alıyorsanız, daha uygun fiyatlara da düşmesi mümkün o istediğiniz oyunun. Ancak, yine de düşeceğinin bir garantisi yok.

Eskiden büyük indirimlerde Günlük, Flaş vb indirimleri beklemek mantıklıydı hâlâ öyle mi?

Steam, son kış indiriminden bu yana Günlük İndirim, Flaş İndirim, Topluluğun seçimi gibi indirimleri kaldırdı. Artık ilk günden son güne kadar sabit indirimler uygulanıyor. Dolayısıyla ilk günden son güne kadar her oyun en avantajlı fiyattan satılıyor.

Büyük İndirimlerde Bütün Oyunlar İndirime Girer mi Yoksa Bazı Oyunlar mı İndirime Girecek?

Steam’de binlerce oyun bulunuyor, dolayısıyla bu oyunların hepsinin indirime girmesi hiçbir zaman mümkün değil. Ancak büyük indirim dönemlerinde çok sayıda oyun indirime girer.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer