Steam Yaz İndirimleri – 2. Gün

Steam Yaz İndirimleri 2. Günü de bomba gibi devam ediyor. Eğer indirimlerden anında haberdar olmak isterseniz Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook Sayfamızı beğenebilirsiniz Manager. Ayrıca Steam İndirimleri Rehberimize göz atarak oyunları en uygun fiyatlara nasıl alırsınız öğrenebilirsiniz 아이 패드 동영상 다운로드.

Buyurun İndirimlere birlikte göz atalım:

 • Wolfenstein: The New Order: Bir FPS Klasiği Wolfenstein’ın hakkını veren modern yeni oyunu Wolfenstein: The New Order, FPS Severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken oyunlardan bir tanesi 드라마 진실 다운로드. Eğer FPS seviyorsanız kesinlikle alın.
 • Hitman Collection: Hitman Serisinin tüm oyunları %50 indirimde. Tam manasıyla bir tetikçi tecrübesi yaşamak istiyorsanız, Hitman serisine kesinlikle göz atmalısınız 영화 토론토 다운로드.
 • Witcher Serisi: Witcher 3, henüz yeni çıktığı için %10 indirimde, ama önceki oyunları %85’e varan indirimler ile alabilirsiniz Microsoft Windows 10 download. Eğer sürükleyici hikayeye sahip sağlam bir RPG oyunu arıyorsanız, Witcher tam da aradığınız oyun olabilir.
 • Mount & Blade Serisi: Benim fikrimce Türk Oyun Sektörünün ortaya koyduğu en sağlam yapım olan Mount & Blade indirimde 서울 1945 다운로드! Eğer sıfırdan zirveye oynamak, ordular toplamak, savaş alanına bizzat inmek ve ülkeler yönetmek sizi cezbediyorsa, Mount & Blade kesinlikle göz atmanız gereken oyunlardan biri Raspberry Pi Arduino.
 • The Forest: Pintipanda’nın sevdirdiği oyunlardan bir diğeri olan The Forest da indirimde. The Forest, hayatta kalma türünde oyunseverlerin kesinlikle ilgisini çekecektir 모던패밀리 시즌3 다운로드. “Bir de acayip acayip yamyamlara karşı hayatta kalalım…” diyorsanız, The Forest’a göz atın.
 • This War of Mine: Multiplayer Live’da Sleeep’ten izlediğimiz ve atmosferiyle bizi etkilemeyi başaran bir diğer oyun This War of Mine da indirimde 맥도날드 앱 다운로드. Hayatta kalma oyunlarına farklı bir açıdan yaklaşıyoruz ve “Savaşta herkes asker değildir…” anlayışıyla hayatta kalmaya çalışan sivilleri kontrol ediyoruz 기어s2 펌웨어 다운로드. Şiddetle tavsiye ediyorum.
 • NBA 2K15: NBA 2K15 için bir şey söylememize gerek var mı? 🙂 Eğer Basketbol oyunu seviyorsanız, kaçırmayın. Daha da fazla düşmez 🙂
 • Portal 2: Valve’ın 3’üncüsünü çıkarmadığı oyunlar serisinden olan Portal 2, puzzle türündeki oyunları sevenlere harika bir FPS/Puzzle tecrübesi sunuyor. İlginç de hikayesiyle, oyuncuları kendine bağlayan Portal 2’yi türün severlerine tavsiye ediyorum.
 • Wasteland 2: Fallout’a ilham kaynağı olan Wasteland oyununun devam oyunu olan Wasteland 2, RPG severler tarafından kaçırılmaması gereken oyunlardan.
 • Starbound: Terraria’yı sevdiyseniz, Starbound’u da kesin seversiniz! Şahane bir uzay macerası sunan Starbound’ta keşfederek, kaynak toplayarak, crafting yaparak, uzay mekiğinizi geliştirerek ve kendinize yeni gezegenlerde yuvalar kurarak oynadığınız bir oyun. Benim saatlerimi yedi, sizin de yiyebilir 🙂
 • Democracy 3: Tam da ülkecek Demokrasi sınavı verdiğimiz şu günlerde, Democracy 3, ipleri sizin elinize tutuşturuyor ve “Kolaysa alın yönetin bakalım” diyor. Simülasyon türündeki oyunda verdiğiniz kararlar ile bir ülkenin tüm vatandaşlarını memnun etmeye ve yeniden seçilmeye çalışıyoruz.
 • Child of Light: Ubisoft’un alışılmışın dışında sanatsal oyunlar çıkarmak üzere girişimlerde bulunan ekibi tarafından ortaya çıkartılan Child of Light, atmosferi ile sizi etkileyebilecek bir platform oyunu.
 • LEGO Serisi: Tüm Lego Oyunlarında da %25 ile %75 arasında indirim var. Hangi birini anlatayım bilemedim, bi zahmet bakıverin 🙂

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer