Steam Yaz İndirimleri – 3. Gün

Steam Yaz İndirimleri 3. Günü de bomba gibi devam ediyor. Eğer indirimlerden anında haberdar olmak isterseniz Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook Sayfamızı beğenebilirsiniz 호버크래프트 다운로드. Ayrıca Steam İndirimleri Rehberimize göz atarak oyunları en uygun fiyatlara nasıl alırsınız öğrenebilirsiniz 삼국지 신조조전 다운로드.

Bugünkü indirimlerde CS:GO başta olmak üzere birbirinden sağlam oyunlar, en sağlam indirimlerle karşınızda:

  • CS:GO: Anlatmama gerek var mı My momed? 🙂
  • Borderlands: The Pre-Sequel: Kendine has tarzıyla Borderlands, Aksiyon FPS severlerin kesinlikle göz atması gereken oyunların başında geliyor 4k desktop download. Eğer “Ben kış indirimlerini beklerim” demiyorsanız, daha da ucuza alamazsınız söyleyeyim 🙂
  • The Evil Within: Ejderha ile Multiplayer Live’da tırstık, şimdi bir de ben tek tırsayım diyorsanız Evil Within’in bu fiyatı korku oyunu severler için kaçmaz Brave browser download.
  • Cities Skylines: GamerRocko’dan izlediniz, ama “Ben daha iyi şehir yönetirim!” mi diyorsunuz? Cities Skylines şehir yönetme oyunlarını sevenler için kaçmaz wordpress themes.
  • Watch Dogs: Watch Dogs, heyecanla beklediğimiz ancak bizi hayal kırıklığına uğratan bir oyundu. Ancak açık dünya TPS oyunlarını sevenlerdenseniz, güçlü de bir bilgisayarınız varsa Watch Dogs ile keyifli zaman geçirmemeniz için bir sebep yok 카톡 프로필 사진 다운로드.
  • Prison Architect: Direk alın… En net tavsiyemdir. 🙂 Henüz erken erişimde olmasına rağmen, Prison Architect oldukça keyifli bir oyun mini launcher. Oyunda kendi hapishanemizi kurmaya ve en problemsiz biçimde yönetmeye çalışıyoruz.
  • Football Manager 2015: Football Manager, Türkiye’de çok tutulan ve hayranları tarafından başından kalkmaksızın saatlerce oynanan bir Futbol takımı yönetme oyunu 악성코드 다운로드. Eğer tuttuğunuz takımı alıp başarıdan başarıya koşmayı hayal ediyorsanız, kaçırmayın.
  • The Wolf Among Us: Her seçiminizin bir sonucunun olduğu, hikayeye odaklanan bir macera oyunu arıyorsanız, The Wolf Among Us tam da aradığınız oyun 영화 볼트 다운로드.
  • Middle Earth: Shadow of Mordor: Shadow of Mordor, bizi bir kez daha Orta Dünya’ya götürüyor ve iyi tasarlanmış mekanikleriyle güzel bir oyun tecrübesi sunuyor.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer