Steam Yaz İndirimleri – 4. Gün

Steam Yaz İndirimleri 4. Günü de bomba gibi devam ediyor. Eğer indirimlerden anında haberdar olmak isterseniz Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook Sayfamızı beğenebilirsiniz 정글에서 살아남기 다운로드. Ayrıca Steam İndirimleri Rehberimize göz atarak oyunları en uygun fiyatlara nasıl alırsınız öğrenebilirsiniz Poi large excel download.

Buyurun 4. Gün İndirimlerine:

  • H1Z1: DayZ’nin başlattığı hayatta kalma furyasının takipçilerinden olan H1Z1 indirimde 네이버 네이트 다운로드. Bu tür oyunlar ile ilgileniyorsanız kaçırmayın.
  • Far Cry 4: Far Cry serisinin tüm oyunlarına gayet cazip bir fiyattan sahip olabilirsiniz Kakao game. Eğer egzotik yerlerde geçen bir FPS oyunu ilginizi çekiyorsa, kesinlikle göz atın.
  • Call of Duty Serisi: Advanced Warfare başta olmak üzere, tüm Call of Duty serisinin oyunlarında gayet sağlam indirim var stop. Eğer CoD serisi için indirim bekliyorsanız, kaçırmayın.
  • Left 4 Dead 2: 4 kişilik ekibinizle hayatta kalmaya çalıştığınız Left 4 Dead, tarzıyla pek çok oyuna ilham kaynağı olmuş bir aksiyon FPS oyunu 소닉 어드벤처 다운로드. Eğer ilgileniyorsanız, bu fiyata kaçırmamanızı tavsiye ederim.
  • Alien: Isolation: Ejderha ile epey tırstık, ancak bir de tek tırsmak istiyorsanız Aliens serisi alınası bir fiyattan indirimde 우분투 빠른 다운로드. Serinin hayranları kaçırmamalı.
  • Game Dev Tycoon: Kendi oyun firmamızı geliştirdiğimiz Game Dev Tycoon, seçeneklerinin bolluğu ile çokça zamanınızı alabilecek türden bir oyun 4k desktop download. Komtan’ın canlı yayınlarında gaza gelip oynamak istediyseniz, almak için tam vakti 🙂
  • Transistor: Bağımsız oyun Bastion’ı geliştiren ekibin ikinci oyunu Transistor, Bastion’ı çok net hatırlatan tarzıyla ve kendine has mekanikleriyle ilginizi çekebilir 어셈블리 다운로드.
  • The Vanishing of Ethan Carter: The Vanishing of Ethan Carter, bir cinayeti aydınlatmaya çalıştığımız ve güçlü atmosferiyle bizi etkilemeyi başarabilen bir oyun 캔 뮤직 다운로드. Ejderha ile Multiplayer Live’da izlediyseniz ve bir de kendiniz oynamak istiyorsanız, kaçırmayın. 🙂

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer