Steam Yaz İndirimleri – 4. Gün

Steam Yaz İndirimleri 4. Günü de bomba gibi devam ediyor. Eğer indirimlerden anında haberdar olmak isterseniz Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook Sayfamızı beğenebilirsiniz. Ayrıca Steam İndirimleri Rehberimize göz atarak oyunları en uygun fiyatlara nasıl alırsınız öğrenebilirsiniz.

Buyurun 4. Gün İndirimlerine:

  • H1Z1: DayZ’nin başlattığı hayatta kalma furyasının takipçilerinden olan H1Z1 indirimde. Bu tür oyunlar ile ilgileniyorsanız kaçırmayın.
  • Far Cry 4: Far Cry serisinin tüm oyunlarına gayet cazip bir fiyattan sahip olabilirsiniz. Eğer egzotik yerlerde geçen bir FPS oyunu ilginizi çekiyorsa, kesinlikle göz atın.
  • Call of Duty Serisi: Advanced Warfare başta olmak üzere, tüm Call of Duty serisinin oyunlarında gayet sağlam indirim var. Eğer CoD serisi için indirim bekliyorsanız, kaçırmayın.
  • Left 4 Dead 2: 4 kişilik ekibinizle hayatta kalmaya çalıştığınız Left 4 Dead, tarzıyla pek çok oyuna ilham kaynağı olmuş bir aksiyon FPS oyunu. Eğer ilgileniyorsanız, bu fiyata kaçırmamanızı tavsiye ederim.
  • Alien: Isolation: Ejderha ile epey tırstık, ancak bir de tek tırsmak istiyorsanız Aliens serisi alınası bir fiyattan indirimde. Serinin hayranları kaçırmamalı.
  • Game Dev Tycoon: Kendi oyun firmamızı geliştirdiğimiz Game Dev Tycoon, seçeneklerinin bolluğu ile çokça zamanınızı alabilecek türden bir oyun. Komtan’ın canlı yayınlarında gaza gelip oynamak istediyseniz, almak için tam vakti 🙂
  • Transistor: Bağımsız oyun Bastion’ı geliştiren ekibin ikinci oyunu Transistor, Bastion’ı çok net hatırlatan tarzıyla ve kendine has mekanikleriyle ilginizi çekebilir.
  • The Vanishing of Ethan Carter: The Vanishing of Ethan Carter, bir cinayeti aydınlatmaya çalıştığımız ve güçlü atmosferiyle bizi etkilemeyi başarabilen bir oyun. Ejderha ile Multiplayer Live’da izlediyseniz ve bir de kendiniz oynamak istiyorsanız, kaçırmayın. 🙂

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer