Steam Yılbaşı İndirimi Tarihi ve Bilinmesi Gerekenler

Steam Yılbaşı İndirimi ya da bazen kullandığımız diğer ismiyle Steam Kış İndirimi kapımızda. Geçtiğimiz günlerde sonlanan Steam Sonbahar İndirimi’nin hemen ardından kış indirimiyle ilgili sorular almaya başladığımız için biz de bilinmesi gereken her şeyi madde madde açıklayan bir yazı yazmaya karar verdik Genie Map.

  1. Steam Yılbaşı İndirimi 22 Aralık 2015, Salı günü saat 20.00’de başlayacak.
  2. İndirim, 4 Ocak 2016, Pazartesi günü saat 20.00’de sona erecek 게임 위자드 다운로드.
  3. İndirime girecek oyunların neler olduğu ya da hangi fiyatlara düşeceği henüz belli değil, ancak 9.000’e yakın oyunun indirime girdiği sonbahar indirimlerinden geri kalmayacağını tahmin ediyoruz 철권 4 다운로드.
  4. Günlük, saatlik vb. özel indirimler olmayacak. Bu da demek oluyor ki bir oyunun indirimin başladığı ilk gün fiyatı neyse son gününde de o olacak Petal love download.
  5. Kesin olmasa da, yaz indiriminde olduğu gibi Steam yılbaşı indirimine özel bir mini oyun olmasını ya da daha önceden olduğu gibi cevher (gem) sistemi gibi bir sistem bekliyoruz Mermaid. Dediğimiz gibi bu kesin değil. Yani böyle bir kampanya olur mu, olursa nasıl olur bilemiyoruz bu sadece tahminimiz. Yaz indiriminde ne yapıldığını merak ediyorsanız Steam Monster Summer Game yazımıza göz atabilir ya da google’dan araştırabilirsiniz 네오지오 에뮬 다운로드.

Steam Yılbaşı indirimi (ya nam-ı diğer Steam Kış İndirimi) ile ilgili bilmeniz gerekenler şimdilik bu kadar. Ayrıca  bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın Minecraft Java Edition.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer