Steam’de Resident Evil Serisi İndirimi!

Steam’de Resident Evil Serisi İndirimi!

Selamlar indirimlere doymayan oyuncular! Şimdi bir özel indirim kampanyası ile daha karşınızdayız! An itibariyle Steam’de ünlü hayatta-kalma korku oyunu serisi Resident Evil büyük indirimde KakaoTalk Mac version!

Resident Evil’ın 20. yılı şerefine yapılan indirimlerle serinin oyunlarına çok uygun fiyatlara sahip olabileceksiniz. Bu fırsat kapsamında “Resident Evil/Biohazard Collector’s Pack” ile serinin 4,5,6 ve Revelations serisine % 44 indirimle, 292 TL yerine sadece 163 TL’ye sahip olabilirsiniz 북미 아이온 다운로드!

Ayrıca “Resident Evil Deluxe Origins Bundle” ile Resident Evil HD REMASTER ve Resident Evil 0 HD REMASTER’a % 28 indirimle, 80 TL yerine sadece 57 TL’ye sahip olabilirsiniz Gant Project! Resident Evil serisi indirimlerinin 29 Mart 2016 Salı günü biteceğini belirtelim.

Unutmuyoruz, Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenerek tüm indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz mplab x ide.

Bu hafta sizler için seçtiğimiz Resident Evil fırsatları şunlar:

Yazar

Özcan Ilgın

Özcan Ilgın

Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...

Benzer