Steam’in Yılbaşı ve Black Friday İndirimlerinin Tarihleri Belli Oldu!

Son günlerde heyecanla beklediğimiz Steam’de gerçekleşecek iki büyük indirim olan “Black Friday” indirimi ve Yılbaşı İndirimi’nin tarihleri belli oldu csv 다운로드. Neogaf kullanıcısı bobnowhere’in paylaştığı bu tarihler, kullanıcının iddia ettiğine göre steamworks’ün developer grubunda paylaşılıyor Download android books.

Steam Black Friday İndirimleri 25 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’de başlayacak ve 1 Aralık saat 20.00’de sona erecek 서울 지하철 노선표 다운로드.

Steam Yılbaşı İndirimleri ise 22 Aralık  Salı günü saat 20.00’de başlayacak ve 4 Ocak Pazartesi günü saat 20.00’de sona erecek office 2007 다운로드.

Bununla birlikte bu indirim dönemlerinde indirimlerin sabit olacağı, yani “günlük indirimler” (belki flash indirimler de dahil) gibi indirimler kapsamında bonus indirimler olmayacağı, indirim başlangıcında fiyat ne kadar düştüyse indirim sonuna kadar fiyatın o kalacağı belirtiliyor statement.

Bizler de yine bu indirim dönemlerinde sizlerle yazılarımızı paylaşmaya ve indirimlerden sizleri haberdar ederek öne çıkan oyunları önermeye devam edeceğiz. Bütün indirimlerden anında haberdar olabilmek için Steam İndirimleri ve Haberleri Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın 클럽 바이오 다운로드.

Kaynak: Neogaf kullanıcısının Steamworks Developer Group’taki paylaşım üzerine attığı post 워킹데드 전편 다운로드.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer