UBERMOSH – Steam Bit Pazarı

Ubermosh, her seferinde rastgele yaratılmış seviyeleri 90 saniye içerisinde bitirmeyi amaçladığımız kuşbakışı görünüşlü bir aksiyon – shooter oyunu 용돈 기입장 다운로드.

Müzik ve grafik tarzıyla özellikle atari salonlarında çokça vakit geçirmiş olanları mest edebilecek olan Ubermosh, casual bir aksiyon tecrübesi yaşamak isteyenler için ideal pymol 다운로드.

Oyunun ayrıca sahip olduğu, kılıcınızla rakiplerin kurşunlarını engellemek gibi mekanikler Ubermosh’u oynaması keyifli hale getiriyor Download the congering subtitles. Bu basitlikte bir oyun, keyifli oynanışla harmanlanınca da bağımlılık yapabilecek seviyede bir oyun ortaya çıkıyor.

Siz Ubermosh’tan ne kadar keyif alırsınız elbet bilemeyiz ancak, sekiz liralık fiyatıyla Ubermosh, aldığı paranın hakkını veriyor moonlight angel song. Dinlediğiniz müzikler de yanınıza kâr kalıyor…

Siz de Ubermosh’u dikkate değer bulduysanız, videoyu beğenmeyi unutmayın. Ayrıca Steam Bit Pazarı’nda incelememizi istediğiniz oyunları yorumlara da yazabilirsiniz 칸타테 도미노 다운로드.

Bir sonraki Steam Bit Pazarı bölümünde görüşmek üzere…

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer