Waste Walkers – Steam Bit Pazarı

Waste Walkers, dünya ekonomisinin çöktüğü, devletlerin hem komşu devletlere hem de kendi vatandaşlarına savaş açtığı, toplumun, düzenin ve ahlakın bozulduğu kıyamet sonrası bir RPG oyunu 작적2 다운로드.

Bir kişi tarafından geliştirilen Waste Walkers, henüz erken erişimde ve şu anki haliyle dahi potansiyelini belli ediyor. Oyunun sahip olduğu açık dünya; neyi, ne zaman, nasıl yapmak istiyorsanız yapmanıza olanak tanıyor wallpapers cellphone. Vadettiği devasa şehrin her binası ve köşesi keşfedilmeye açık olan White Walkers, oyuncuyu kendi evrenine hapsetmek için elinden geleni yapıyor Download cisco images.

Level sistemi sayesinde karakterinizi istediğiniz doğrultuda geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda verdiğiniz kararlar, belli sonuçlara sahip Shift-up download. Bu yüzden de karşılaştığınız durumlara ne tepki vereceğiniz önem taşıyor.

Avlanma, yiyecek toplama, yağmalama ve craft sistemi gibi hayatta kalma oyunlarının vazgeçilmezi olan tüm sistemler White Walkers’da da bulunuyor 곰 tv 자막 다운로드. Ayrıca oyun, oldukça basit ve etkili bir crafting sistemi vadediyor.

Tüm bu özellikleriyle White Walkers, hayatta kalma türünde oyunları seven oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor p-chanmy friend.

Yazar

Orhun Kayaalp

Orhun Kayaalp

Yazar, Editör, Sosyal Medyacı, Deus Ex, Fallout ve Diablo sevdalısı.

Benzer